• 0266 241 0532
  • info@medivet.com.tr

Hakkımızda


Veteriner hekim ve çiftliklerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Balıkesir'de kurulan Medivet, 2014 yılında, Baysan Ecza Deposu bünyesine dahil olmuş ve 2016 yılında Bandırmadaki yeni hizmet binasına taşınmıştır.

Mehmet Ali BAYSAN yönetiminde, sektörün saygın kuruluşları ile gerçekleştirdiği işbirlikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi birlikte hizmet kalitesini devamlı yukarıya taşıyan Medivet, sorumluluğunu üstlendiği faaliyetleri sürdürürken kaliteli hizmet, hızlı ve yerinde servis, uygun fiyatlama ve müşteri memnuniyeti ilkelerini kendisine prensip edinmiştir..

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten bir anlayışı kendisine pusula edinen Medivet, sorumlu yatırımcı anlayışı gereği sektöre faydalı olabilmek adına yeni yatırımlar ve uluslararası yeni iş birliktelikleri yapmaya devam etmektedir.

Sektörün söz sahibi firmaları arasında üst sıralara yerleşen Medivet, 2018 yılı başında kurduğu yeni organizasyon yapısı ile kurumsallaşma adına önemli bir adım atmış, sektörün en donanımlı ve bilinçli kadrosunu ortaya çıkarmıştır.

Baysan Ecza Deposu ile birlikte ortaya çıkardığı sinerji ile Türkiye’nin en büyük ve teknik bilgi açıdan en donanımlı sperma dağıtım kanalı haline gelmiştir.

Kaliteli, zengin ve yenilikçi ürün yelpazesi ile veteriner hekim ve çiftlikler için 21 ilde hizmet veren Medivet, çok yakında servis sağladığı il sayısını 34’ye çıkarmayı planlamaktadır.